Projekt "Zaměstnaní rodiče, spokojené děti"

Zaměstnaní rodiče, spokojené děti

Beruška získala dotaci od Evropské unie, Evropského sociálního fondu (Operační program zaměstnanost) na projekt  „Zaměstnaní rodiče, spokojené děti„.
Projekt se snaží ulehčit rodičům starost o děti v rámci vodění dětí ze školy na kroužky a zpět do klubu Beruška, kde probíhá hlídání dětí do 18:30.

Všechny služby jsou pro rodiče dětí 1.st. ZŠ zdarma.

Díky dotaci jsme lépe vybavili Berušku novými deskovými hrami, dalším vybavením pro pohodlí dětem (sedací vaky..), ale i venkovními hrami a bazénem, zrekonstruovali šatnu a provedli výmalbu.

Navazující projekty běží od 1.6.2016 – 31.12.2022 a zahrnují:

DĚTSKÝ KLUB PRO ŽÁKY 1. st. ZŠ od 12:00 do 18:30.
Nedostalo Vaše dítě družinu? Je tu pro něj klub Beruška, kde pro něj vychovatelky zajistí zábavný program uvnitř i venku, něco spolu vytvoří, zahrají atd.

Dítě může ze školy do klubu odvést náš doprovod.

DOPROVOD DĚTÍ ZE ŠKOLY na ZÁJMOVÉ KROUŽKY a do KLUBU Berušky

Pokud nemáte nikoho na hlídání a vyzvedávání Vašeho dítěte, jsme tu od toho my. Děti odvedeme po škole na kroužek a po kroužku případně ještě do klubu Berušky, který je otevřen do 18:30.

DĚTSKÝ KLUB A DOPROVOD JE služba ZDARMA, podmínkou je sepsání smlouvy s rodiči, přihláška dítěte a potvrzení o zaměstnanosti rodičů (od zaměstnavatele, či potvrzení od ÚP, nebo potvrzení o studiu, nebo výpis ČSSZ od podnikatelů).
Informační schůzka
Děti přibíráme do projektu během celého roku.
Rodiče dětí 1. stupně ZŠ získají více informací o projektu na infoschůzce v Berušce.
Znáte-li rozvrh a rozpis kroužků Vašeho dítěte dříve, potřebujete-li hlídání nebo dítě nebylo přijato do školní družiny, využijte služeb projektu již od 1.9.2021!
Pro více informací kontaktujte managera projektu Ing. Petru Staňkovou. Email: info@rcberuska.cz, tel. 773 165 696