Rodinné Centrum Beruška Strakonice

 Neustále doplňujeme oblečení a hračky do bazárku! Přijďte levně nakoupit!

 Nestíháte děti vyzvednout ve škole nebo doprovodit na kroužek? Zajišťujeme hlídání a doprovod ZDARMA po celý školní rok.

 

 Velmi si vážíme jakékoliv podpory Berušky

 číslo účtu: 2500571570/2010

  

 

AKTUÁLNÍ AKCE

Projekt ZAMĚSTNANÍ RODIČE, SPOKOJENÉ DĚTI 1.6.2018 Přijímáme přihlášky na doprovod dětí 1. stupně ZŠ zdarma ze školy, na kroužky a do klubu Berušky (otevřen po-pá 12:00 - 18:30 hod.... více

KONTAKT

Tel.: 773 165 696
Mail: info@rcberuska.cz
FB: F Najdete nás na Facebooku
více

PODPORUJÍ NÁS

Jihočeský kraj Evropská unie STARZ Město Strakonice Rossmann Terramitica síť MC Raiffeisenbank STYRAX, a.s.

DĚTSKÝ KLUB PRO ŽÁKY 1. st. ZŠ je otevřen od 12:00 do 18:30.


Pokud docházíte do práce v časných ranních hodinách, můžete Vašeho potomka dát nejprve do Berušky a my ho odvedeme do školy, po škole ho opět můžeme odvést zpět a vy si ho vyzvednete, až po práci.

V klubu budou vychovatelky, které dětem zajistí zábavný program uvnitř i venku a něco spolu vytvoří, zahrají atd..Dvakrát měsíčně nás navštíví i kouzelník.

 

Tato služba je pro rodiče dětí navštěvující 1. st. ZŠ zcela ZDARMA. Podmínkou účasti dítěte na táboře je sepsání smlouvy rodiče s RC Beruška, přihláška dítěte do projektu a potvrzení od zaměstnavatele,nebo z úřadu práce o vedení v evidenci, či potvrzení o studiu, nebo probíhající rekvalifikaci. Podnikatelé doloží výpis z ČSSZ o platbách sociálního pojištění. Týká se to obou rodičů a k přijetí dětí je toto nutnou podmínkou pro splnění požadavků a čerpání dotace.

Potřebné dokumenty naleznete ZDE


Reklama
Časté otázky k fungování centra ČP servis