Rodinné Centrum Beruška Strakonice

DŮLEŽITÉ
RC Beruška - O nás - Kdo jsme

 Neustále doplňujeme oblečení a hračky do bazárku! Přijďte levně nakoupit!

 Nestíháte děti vyzvednout ve škole nebo doprovodit na kroužek? Zajišťujeme hlídání a doprovod ZDARMA po celý školní rok.

 

 Velmi si vážíme jakékoliv podpory Berušky

 číslo účtu: 2500571570/2010

  

 

AKTUÁLNÍ AKCE

Projekt ZAMĚSTNANÍ RODIČE, SPOKOJENÉ DĚTI 1.6.2018 Přijímáme přihlášky na doprovod dětí 1. stupně ZŠ zdarma ze školy, na kroužky a do klubu Berušky (otevřen po-pá 12:00 - 18:30 hod.... více

KONTAKT

Tel.: 773 165 696
Mail: info@rcberuska.cz
FB: F Najdete nás na Facebooku
více

PODPORUJÍ NÁS

Jihočeský kraj Evropská unie STARZ Město Strakonice Rossmann Terramitica síť MC Raiffeisenbank STYRAX, a.s.

Kdo jsme

Rodinné centrum Beruška Strakonice je nezisková organizace, jejíž předmětem činnosti je posilovat prvořadou a nezastupitelnou úlohu rodiny a rodičovské výchovy. Vytváří prostor pro vzájemné setkávání, komunikaci, výměnu zkušeností, hru dětí, vzdělávání, kulturu a svépomocné služby a další prospěšné činnosti. Tím napomáhá rodinám vypořádávat se se zátěží a problémy, které celodenní péče o malé děti přináší, jako jsou společenská izolace, nedostatek žádoucích podnětů a pocity frustrace ze ztráty odbornosti.

Rodinné centrum nabízí způsob, jak s dětmi trávit svůj čas smysluplně. Aktivní zapojení se do činnosti rodinného centra se stane pro mnohé výzvou a bude motivovat jejich sebevzdělávání a podporovat udržení a rozvoj kompetencí ceněných v pracovním procesu.

"Berušku" založily nadšené maminky v srpnu 2005.

 

RC Beruška je certifikovaná Společnost přátelská rodině.

 


Reklama
Časté otázky k fungování centra ČP servis